Parkomaty

PARKOMATY

Parkomaty to urządzenia parkingowe służące do wnoszenia opłat za parkowanie. Kierowca z góry określa planowany czas postoju i uiszcza za niego opłatę, a następnie pobiera wydrukowany bilet parkingowy. Dodatkowo na parkingach przynależących np. do obiektów handlowo-usługowych istnieje możliwość wprowadzenia bezpłatnego czasu postoju dla klientów. W tym wariancie kierowca pobiera z parkomatu darmowy bilet na określony czas. Parkometry to powszechne elementy systemów parkingowych, które usprawniają proces zarządzania parkingami, a także automatyzujący pobór opłat za postój.

Kiedy warto postawić parkomat na parkingu?

Dlatego decydując się na automat parkingowy, warto przeanalizować ruch, rodzaj klientów, długość ich parkowania, a także koszty związane z utrzymaniem parkingu. Ofertę parkomatu warto dobrać zgodnie z własnymi oczekiwaniami dotyczącymi jakości obsługi klienta i funkcji samego urządzenia.

Obsługa systemu parkomatów

Głównym zadaniem oferowanym przez producenta parkomatów jest nieustanna praca nad optymalizacją ich urządzeń. Serwis parkomatów gwarantuje ich niezawodność i wydajność, szczególnie w sytuacjach wymagających szybkiego i efektywnego obsługiwania dużych grup klientów. Współpraca z doświadczonym producentem parkomatów daje gwarancję nieprzerwanej pracy tych urządzeń, niezależnie od warunków atmosferycznych, godziny czy intensywności użytkowania.

W ramach kompleksowej obsługi parkingów oferujemy również inne usługi: począwszy od realizacji projektu parkingu, poprzez wprowadzanie aplikacji do płacenia za parking i rejestratorów pojazdów.

Zadowolonych
klientów

+ 2 tys.

Obsługiwanych
miejsc postojowych

+ 5 tys.

Zarządzanych
parkingów

+ 300

Systemów
parkingowych

+ 20