Zarządzanie parkingami

OBIEKTY HANDLOWE I USŁUGOWE

OBIEKTY HANDLOWE I USŁUGOWE

W ramach świadczonej usługi zarządzania parkingiem zajmujemy się doborem najbardziej wydajnego i efektywnego systemu parkingowego. W kolejnej fazie instalujemy znaki informacyjne wraz z regulaminem parkowania, a także urządzenia parkingowe (w zależności od specyfiki parkingu). Oferujemy przekrój rozwiązań służących automatyzacji działania parkingu i zwiększeniu dostępności miejsc postojowych dla klientów obiektów handlowo-usługowych. Za sprawą naszych sprawdzonych i skutecznych rozwiązań dajemy zarządcom obiektów handlowo-usługowych gwarancję efektywnej kontroli nad parkingami.

Za obsługę parkingów i administrację parkingami odpowiedzialne są nasze dedykowane zespoły, które służą swoją wiedzą i doświadczeniem. w ramach zarządzania parkingiem obsługujemy głównie:

  • galerie, parki i pawilony handlowe;
  • markety i dyskonty;
  • restauracje i hotele;
  • stacje paliw;
  • obiekty sportowe;
  • placówki medyczne;
  • biurowce;
  • punkty usługowe;
  • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

OSIEDLA MIESZKANIOWE

W ramach współpracy ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi zapewniamy szereg instrumentów, których celem jest zwiększenie dostępności miejsc postojowych dla mieszkańców osiedli. Zajmujemy się doborem najbardziej wydajnego i efektywnego systemu zarządzania parkingiem. W kolejnej fazie instalujemy znaki informacyjne wraz z regulaminem parkowania, a także urządzenia parkingowe (w zależności od specyfiki parkingu). W swoich działaniach wykorzystujemy nowoczesne systemy dostępu, gdzie pojazdy na parkingu identyfikowane są wyłącznie na podstawie numerów rejestracyjnych. Wówczas nasze mobilne patrole parkingowe są w stanie zweryfikować, czy zaparkowane na terenie osiedla pojazdy posiadają uprawnienie do parkowania (mieszkańcy uprzednio zgłaszają do naszego systemu swoje numery rejestracyjne).

Chcąc ułatwić funkcjonowanie wszystkich użytkowników parkingów, w ramach obsługi parkingu oferujemy również aplikację do płacenia za parking, która przyspiesza i ułatwia uiszczanie opłat bezgotówkowo. 

Zadowolonych
klientów

+ 2 tys.

Obsługiwanych
miejsc postojowych

+ 5 tys.

Zarządzanych
parkingów

+ 300

Systemów
parkingowych

+ 20